Оцінка ефективності організаційного управління в охоронному агентстві

На сьогоднішній день дослідження сфери управління є дуже актуальною темою. Більшість фахівців приділяють велику увагу розробкам рекомендацій з усунення проблем, що виникають через неефективне управління в різних сферах діяльності. Можна досліджувати будь-які сфери: виробничу, економічну, правоохоронну. У кожній з них своя специфіка управління, свої переваги, недоліки, у них своєрідне рішення проблем.

Особлива увага в даній роботі приділяється управлінню в правоохоронних органах. Воно є специфічним, спрямованим на ефективне досягнення поставлених цілей, закріплене нормативними актами про організації управління в правоохоронних органах. Досліджуючи управління в службі безпеки - правоохоронному органі спеціального призначення, слід зазначити досконалість організаційної структури й сфери управління.

У даній роботі представлена система управління в охоронному агентстві, як один з найважливіших факторів підвищення ефективності різних видів службової діяльності, досягнення успіхів тими або іншими організаційними ланками, у тому числі: їхніми підрозділами, штатними співробітниками підрозділів, апаратами позаштатних співробітників.

Розглянуто системи управління і їхні види: формальні й неформальні. Такі системи використаються тільки в правоохоронних органах і закріплені нормативними актами.

При описі технології управління, особлива увага приділялася формуванню нових управлінських рішень, застосуванню ухвалених рішень і оцінці реалізованих управлінських рішень.

В організаційній структурі охоронного агентства особливу роль займають функції управління. Розглядаючи їхні види, можна затверджувати, що це найважливіші елементи в сфері управління.

1. Здійснення функцій адміністративно-організаційного управління:

- Створення формальних систем управління;

- Підтримка формальних систем управління;

- Розвиток формальних систем управління;

2. Здійснення функцій кадрово-ресурсного управління:

- Підбор виконавців службової діяльності;

- Підготовка виконавців службової діяльності;

- Активізація виконавців службової діяльності;

- Забезпечення виконавців службової діяльності ресурсами;

- Оцінка виконавців службової діяльності;

3. Здійснення функцій процесно-організаційного управління:

- Планування майбутнім виконавцям службової діяльності;

- Контролювання виконуваної виконавцями службової діяльності;

- Підведення підсумків завершеної виконавцями службової діяльності;

ТЕОРЕТИКО-ДОСЛІДНИЦЬКА ЧАСТИНА


    Інші статті по менеджменту

    Сучасне розуміння держави як соціального партнера
    В XXI ст. саме права і свободи людини, в тому числі її економічні права і свободи, посядуть пріоритетне місце в системі ціннісних орієнтацій громадянського суспільства. Це обумовлено прі ...

    Аналіз діяльності підприємства ТМ Фанні
    Темою моєї роботи є «Організація праці менеджера на конкретному підприємстві на прикладі ТМ «Фанні». Метою даної роботи є аналіз діяльності підприємства, а конкретно – фінансо ...

    Вдосконалення організації допоміжного виробництва
    В останні роки відбулися помітне покращення макроекономічної ситуації в результаті зростання обсягів виробництва в харчовій промисловості, експортно-орієнтовних галузях, а також в галуз ...

    Розділи