Реінжиніринг бізнес-процесів зовнішньоекономічних фінансових розрахунків на базі вексельних технологій для ТОВ УКР-ПАК

Робота консультантів вимірюється консультанто-днями. Тобто, ви платите за кількість днів помножених на тариф. В особливих випадках день можна буде розділити на години. Саме з цих робочих годин і днів складається робота консультанта. І зовсім не обов'язково, щоб місяць роботи консультанта відповідав календарному місяцю - в більшості випадків консультант працюватиме на Вашому підприємстві два-три дні в тиждень. Обманювати Вас з кількістю відпрацьованих днів консультанту немає змісту - він пише звіт за результатами роботи і ви легко можете його перевірити. Крім того, він повинен видати конкретні результати, і повірте, працюватиме для вас і більше ніж потрібно, тільки б ви справді були зацікавлені досягти конкретних результатів.

В разі перевищення строків проекту відносно плану не за нашою провиною, заказчик має оплатити усі додатково встановлені витрати у подвійному розмірі. Якщо виникають затримки по вині консультантів нашого центру - заказник не відшкодовує додаткові витрати.

Контроль за виконанням робіт ведеться на протязі всього проекту.

Кожний тиждень старший консультант надає інформацію про етап, на якому знаходиться проект, про результати, які були досягнені, проблеми з якими зіштовхуються консультанти, майбутні прогнози та дії, заходи, які консультанти передбачають для прискорення роботи.

Вельмишановне керівництво

ПІДПРИЄМСТВА ТОВ "УКР-ПАК"!

Резюме

Ми пропонуємо Вам новий проект розвитку бізнесу ТОВ „УКР-ПАК” в галузі вексельної технології організації міжнародних розрахунків, яка є ефективним способом реінжинірингу бізнес-процесів на Вашому підприємстві та нейтралізації негативних тенденцій в забезпеченні ліквідності, фінансової стійкості та рентабельності роботи.

Консалтингове Об'єднання "НАВІГАТОР" має необхідний науково-технічний потенціал для управління проектами та вирішення проблем консультування оптимальних шляхів розвитку Вашого бізнесу на основі постійного моніторингу нашими спеціалістами розвитку інноваційних напрямків бізнесу в галузі оптимізації схем зовнішньоекономічних розрахунків та застосування вексельних технологій рефінансування кредиторської та дебіторської заборгованості в розрахунках.

Додаток

Додаток А

Результати попереднього експрес-дослідження ТОВ "УКР-ПАК"

Рис. А.1. - Агрегати балансу підприємства ТОВ „УКР-ПАК” за 2005 - 2007 роки

Рис. А.2. - Показники рентабельності підприємства ТОВ „УКР-ПАК” за 2005 - 2007 роки

Рис. А.3. - Динаміка показників ліквідності підприємства ТОВ „УКР-ПАК” за 2005 - 2007 роки

Рис. А.4. - Динаміка оборотності агрегатів балансу підприємства ТОВ „УКР-ПАК” за 2005 - 2007 роки (показники ділової активності)

Рис. А.5. - Динаміка показників рентабельності активів та власного капіталу підприємства ТОВ „УКР-ПАК” за 2005 - 2007 роки

Рис. А.6. - Динаміка показників фондовіддачі основних засобів підприємства ТОВ „УКР-ПАК” за 2005 - 2007 роки

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5 6 


Інші статті по менеджменту

Основи управлінського консультування
Управлінське консультування - це професійна діяльність, яка полягає у наданні незалежних і об'єктивних порад та технічної допомоги кваліфікованими спеціалістами фірмам, організаціям, ок ...

Основи організаційної діяльності у виробничій сфері
На даний час дуже стрімко йде розвиток метало-пластикових вікон. Модернізація процесів їх виробництва та монтування дуже відрізняється від процесів минулих років. Якщо зазирнути в минуле, то кілька ро ...

Основи організації виробництва і виробничої діяльності підприємства
Розвиток і становлення методів керування операційних систем, своєчасне їх удосконалення є необхідною умовою подальшого технологічного і організаційного економіки України. У зв’язку з цим потрібн ...

Розділи