Одна з процедур (ISO 9001:2001) – процедура „Вимірювання, аналіз і поліпшення”

Має бути розроблена документована методика з метою встановлення вимог до:

а) визначенню потенційних невідповідностей і їх причин;

б) оцінці потреби в діях для запобігання виникненню невідповідностей;

в) визначенню і виконанню необхідних дій;

г) реєстрації результатів виконаних дій;

д) аналізу виконаних застережливих запобіжних дій.

Далі розглянемо діаграму Ісікави.

Діаграма Ісікави дозволяє виявити і згрупувати умови і чинники фактори , що впливають на дану проблему, у нашому випадку на проблему якості продукту. За допомогою схеми Ісикави можна вирішувати рішати широкий спектр конструкторських, технологічних, технічних, економічних, організаційних і інших проблем.

Проблема, що вивчається, умовно зображається змальовує у вигляді прямої горизонтальної стрілки. Причини і чинники фактори прямо і що побічно впливають на проблему, зображаються змальовують похилими стрілками. При аналізі повинні виявлятися і фіксуватися всі чинники фактори , навіть ті, які здаються видаються незначними, оскільки тому що мета ціль схеми – відшукати найбільш правильний і ефективний спосіб вирішення поставленої проблеми, а на практиці достатньо досить часто зустрічаються випадки, коли можна добитися добрих результатів шляхом усунення декілька, на перший погляд неістотних несуттєвих причин.

Перед нами стоїть проблема – бездефектне, якісне виробництво на кондитерської фабриці „Лагода” вафельних стаканчиків. Використовуючи діаграму «причини- результати» ми можемо проаналізувати нашу проблему, виявити і згрупувати умови і чинники фактори , що впливають на невпорядкованість системи управління якістю.

Діаграма Ісикави для аналізу причин, що викликають спричиняють збільшення браку шлюбу готової продукції – вироблення вафельних стаканчиків

Де:

П – брак шлюб готової продукції;

1- механічні властивості (наприклад, в'язкість тіста, що формується видовження , межа текучості);

1.1 – склад тіста заготовки (марки складальних частин: борошно, цукор-пісок, яєчний порошок, вода, сіль):

1.1.1 – борошно 1 готунку;

1.1.2 – борошно 2 готунку;

1.1.3 – яєчний порошок 1 готунку;

1.1.4 – яєчний порошок 2 готунку ;

1.2 – зміст вміст рихлителей;

1.3 - вміст клейковини у борошні;

2 – наявність поверхневих поверхових дефектів;

2.1 – поглиблення від не змащених маслом поверхней форми;

2.2 - поверхневі поверхові дефекти відповідно до ТУ креслення:

2.2.1 – усадкові бульбашки;

2.2.2 – раковини, що заформовують;

2.2.3 – наплив тіста, що формується по внутрішньому контуру і по радіусу.

3. – Якість формувального оснащення.

3.1 – зрушення зсув вісей форм в межах ТУ;

3.2 – формові ухили уклони ;

3.3 – виступ від зрізу задирки по лінії роз'єму форми.

4. – Формувальна обробка.

1.1– Вид використовуваного обладнання:

4.1.1 – простий формувальне обладнання;

4.1.2 – формувальний напівавтомат;

4.1.3 – формувальна лінія-автомат;

4.2 – якість формового обладнання;

4.3 - кваліфікація робочого робітника .

За допомогою діаграми «причини-результат » були виявлені чинники фактори , які впливають на якість вироблення вафельних стаканчиків на ЗАТ КФ „Лагода” на всіх стадіях технологічного процесу. Тобто цебто отримана одержувати інформація, необхідна фахівцеві спеціалістові для ухвалення прийняття рішень, що управляють. На закінчення можна зробити висновок, що діаграма Ісикави є з'являється дуже ефективним засобом коштом для виявлення чинників факторів і причин що впливають на проблему, що є з'являється найбільш важливою поважною для управління якістю продукції.

Висновок

В курсовій роботі було доведено, що якість - це сукупність характеристик здатних здібних задовольнити існуючі або можливі потреби нужду клієнта, також можливість спроможність задоволення очікувань чекань споживачів.

В курсовій роботі зазначено, що зазвичай звично концепція якості пов'язана з продуктом, тобто цебто товаром або послугами, які компанія проводить виробляє або поставляє. Тому однак у наш час в наші часи якість розглядається розглядує в ширшому діапазоні. Ближче до Загального спільного Управління Якістю, яка включає якість у всіх зовнішніх і внутрішніх процесах. Наприклад, залучення всіх учасників ЗАТ КФ «Лагода».

Перейти на сторінку: 1 2 3 4


Інші статті по менеджменту

Інформація в управлінні
Тема контрольної роботи – «Інформація в управлінні». В сучасних умовах секретарю постійно доводиться дізнаватися, узагальнювати, оновлювати та зберігати відомості різного характеру. ...

Механізм і методи управління фірмою
Механізм господарського управління ...

SWOT-аналіз діяльності ЗАТ Рівне-Борошно
Сьогодні компанії працюють в умовах великої невизначеності. Їм доводиться розв’язувати багато складних проблем. Вони мають конкурувати не лише з вітчизняними компаніями та з іноземними, ...

Розділи