Максимізація зручностей при проведенні бенкетних обслуговувань

На підприємство періодично поступають замовлення на організацію та обслуговування бенкетів, святкових подій, індивідуальних замовлень. Як показали результати аналізу реалізованого попиту на страви і послуги досліджуваного підприємства (таблиця 2.4.) в 1999 році цим видом послуг скористалися приблизно 1069 респондентів. Товарооборот від обслуговування цього виду обслуговування склав 8% загального товарообороту їдальні або 28863 грн.

Іноді виникає потреба у проведенні бенкетних обслуговувань під час обідньої перерви. У зв’язку з тим, що на підприємстві відсутні спеціально відведені для цього приміщення, працівники їдальні не мають можливості виконувати ці замовлення.

З метою задоволення попиту споживачів на цей вид послуг, поліпшення організації і якості обслуговування працівників НЕК «Укренерго» керівництво цієї організації планує передати їдальні приміщення для бенкетного залу і зробити в ньому ремонт.

При проведенні ремонту необхідно враховувати, що повинна бути досягнена єдність стилю. Це можливо досягти співвідношенням кольорової композиції, засобів освітлення, декоративних елементів.

Від інтер’єру залу залежить настрій відвідувачів, а також умови роботи персоналу, культура і якість обслуговування, тобто крім виконання естетичних функцій він забезпечує оптимальні умови для обслуговування, створює комфорт.

Для здійснення ремонту залу доцільно використовувати новітні європейські матеріали, які спроможні досягти елегантного сучасного стилю, створити відчуття комфорту при відвідуванні підприємства.

Велике значення для забезпечення комфорту має оснащення залу вентиляційним обладнанням, яке підтримує необхідні параметри повітря.

Підприємство має необхідну кількість бенкетних столів, стільців, столової білизни, столових сервізів, приборів.

Для проведення бенкетів ми пропонуємо приблизні прейскурант і меню, середня вартість яких складає 29 грн.

Результити досліджень показали, що споживачі їдальні рівень обслуговування оцінили вцілому позитивно. Але не дивлячись на це, необхідно постійно підвищувати рівень і якість обслуговування кваліфікації і професійної майстерності працівників підприємства, підтримувати рівень матеріально-технічної бази на належному рівні, створювати сприятливі умови для відвідування досліджуваного підприємства, поширювати асортимент продукції і послуг.

Для залучення більшої кількості споживачів необхідно застосувати рекламні засоби: об’яви по внутрішній радіотрансляційній системі, рекламні плакати в кутку споживача. Меню також є засобом реклами підприємства.

Отже, забезпечення умов для надання додаткових видів послуг сприяє росту реалізації продукції власного виробництва, що позитивно впливає на виробничо-торгову діяльність досліджуваного підприємства.

Меню бенкету-обіду

п/п

Найменування страв

Вих. одної страви (гр.)

Ціна одної порції (грн.)

Холодні закуски

1.

Осетрина заливна

100

2-87

2.

Шпроти

50

0-68

3.

Салат Столичний

75

0-85

4.

Асорті м’ясне

70

2-17

5.

Овочі мариновані

50

0-33

Гарячі закуски

6.

Гриби, запечені в сметанному соусі

150

3-60

Перші страви

7.

Борщок з грінками

300

2-38

Другі страви

8.

Судак паровий

75\50\150

2-45

9.

Котлети по-Київські зі смаженою картоплею

128\10\150

2-63

Солодкі страви

10.

Крем “Вечірній”

100

0-58

Гарячі напої

11.

Кава чорна

1-10

Холодні напої

12.

Вода мінеральна

250

0-60

13.

Сік апельсиновий

150

0-90

Кондитерські вироби

14.

Тістечко “Лимонне”

0-64

Хліб

15.

Житній

0-10

16.

Пшеничний

0-11

Перейти на сторінку: 1 2


Інші статті по менеджменту

Організація праці
Нормування праці – це наукова дисципліна, що має особливий зміст, сферу дослідження і свої методи вивчення явищ виробничої діяльності людини. Нормування праці – це економічна наука, по ...

Процес прийняття та класифікація управлінських рішень
Необхідність виділення окремих етапів у процесі прийняття рішень та їх зміст багато в чому залежать від характеру вирішуваної проблеми. Градацію рішень, що приймаються, за чисельністю альтер ...

Методичні основи формування перспективного товарного асортименту промислових підприємств
Порівняно нещодавно на Україні, та і в інших колишніх державах соцтабору, діяла командно-адміністративна система господарювання. Підприємства знаходились в прямому підпорядкуванні відповідн ...

Розділи