Функція планування діяльності

2.3. Чинники прямого впливу.

Постачальники:

ПП «Логінова», КП «Золоте зерно», ПП «Агроексім», «Сенс–Агро», ВАТ «Дубровицьке ХПП», ТзОВ «Агротоменегро», місцеві с/г підприємства (Заліщицький Чортківський райони).

Споживачі:

«Винпром Пещера» Болгарія, АТВТ «Баку – Шараб 1» Азербайджан, ООО «Ушба» Азербайджан, «Союз – Віктан» ЛТД Сімферополь, та інші.

2.4. Ринок підприємства займає помітне місце в економіці України. Продукція МСЗ задовольняє вимоги багатьох споживачів що в свою чергу забезпечує зростання ринку. Про це також свідчить збільшення кола споживачів а зокрема таких: «Винпром Пещера» Болгарія, АТВТ «Баку – Шараб 1» Азербайджан, ООО «Ушба» Азербайджан, «Союз – Віктан» ЛТД Сімферополь.

2.5. Частка підприємства на ринку спирту є значною оскільки для деяких а зокрема і великих споживачів МСЗ є основним джерелом сировини.

2.6. Реклама про МСЗ розповсюджується як публічно так і електронно зокрема за допомогою сайту підприємства.

А також служба маркетингу працює над виробленням нових планів маркетингових досліджень, а зокрема розробила маркетингову програму «Від вимог споживача – до його задоволеності».

2.7. Конкурентні переваги підприємства:

- виробництво спирту на зерні;

- висока якість продукції (виробництво спирту європейського взірця);

- виробництво продукції під замовлення;

- реалізація продукції як на Україні так і за кордоном;

- великий досвід виробництва спирту;

2.8. Перспективами для конкурентів може бути підвищення рівня виробництва, тому МСЗ запланував збільшення обсягу виробництва, а щоб не відбулося спаду виробництва, а це може бути викликане внаслідок нестачі зерна високої якості, МСЗ вже заключив угоди з постачальниками сировини, якої має вистачити на плановий рік.

2.10. Місія МСЗ

– постійне покращення якості продукції, підвищення її конкурентоздатності, задоволеність потреб та очікувань споживачів та всіх зацікавлених груп партнерів, забезпечення довіри в партнерських відносинах та розширення кола споживачів.

2.11. Цілі МСЗ

:

ü повна задоволеність наявних споживачів та розширення географії ринків збуту;

ü збільшення обсягів виробництва та підвищення потужності;

ü зниження собівартості продукції та збільшення прибутків підприємства.

2.12. МСЗ рухається в напрямку Диференціації. Тому, що підприємство виражається високою якістю продукції, а також великою кількістю конкурентних переваг, та застосовування виробничих потужностей європейського стандарту.

2.13. Структура стратегічного планування даного підприємства складається з таких елементів:

Ø підвищення конкурентоспроможності продукції, розширення кола споживачів в Україні ;

Ø освоєння нових технологій виробництва продукції;

Ø постійне покращення системи управління якістю , сортністю продукції;

Ø постійний ріст заробітної плати, покращення умов праці та підвищення соціального захисту персоналу підприємства.

Структура стратегічного плану характеризується удосконалення таких видів управлінської діяльності:

ü розподіл ресурсів; хід виконання – розподіл кадрів, фондів, техніки;

ü адаптація до зовнішнього середовища; хід виконання – врахування погодних умов року, стратегічних загроз, готовність до неодержання прибутку.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5


Інші статті по менеджменту

Реалізація функцій менеджменту на підприємствах залізничного транспорту
Процеси глобалізації у світовій економіці, поглиблення міжнародного поділу праці, формування сучасних організацій (транснаціональних корпорацій, холдингових компаній, промислово-фінансових г ...

Мотивація робітників в сучасних умовах
Поняття мотивації тісно зв'язано з проблемою керування персоналом. Нові економічні відношення, породжені перехідним періодом, висувають і нові вимоги до персоналу. Це не тільки добір, н ...

Обґрунтування вибору напрямків розвитку підприємства (на матеріалах ТОВ Класс-Лайн)
Підприємство в узагальному вигляді слід розглядати як організаційно- економічну систему, під якою мається на увазі об’єднання цілей та ресурсів, пов’язаних між собою стремлінням співпрод ...

Розділи