Формулювання робочої гіпотези.

– шкіри хромові для верху взуття із свиної сировини;

– шкіри для одягу і головних уборів;

– шкіри підкладочні із ялової і свиної сировини;

– шкіри для підошви

Сьогодні на підприємстві успішно освоєні і, при потребі споживачів, випускаються наступні види готової продукції, що користуються особливим попитом:

Шкіра для безпідкладочного взуття із натуральною лицевою поверхнею із сировини ВРХ:

– із спеціальним жировим покриттям типу "Пул-ап" - гладка;

– із тонким жировосковим покриттям - гладка із спеціальним рисунком;

– із безполімерним покриттям - гладка з блискучим однотонним і напіваніліновим ефектом;

– спеціальний вид готової шкіри товщиною 1,8- 2,2 мм для робочого взуття.

Шкіра для безпідкладочного взуття із тонкошліфованою лицевою поверхнею із сировини ВРХ:

– типу "Нубук" - в широкій гамі кольорів;

– типу "Крейді-Харст" - з жировим покриттям;

– для молодіжного спортивного взуття із спеціальним "намином" лицевої жирової поверхні;

Шкіра для особливо модного взуття із сировини ВРХ із натуральною лицевою поверхнею, товщиною 1,0-1,2 мм:

– із блискучим казеїновим покриттям-гладка;

– із полімерним покриттям з нанесенням тонко-мерійного рисунку;

Шкіра для одягу із сировини ВРХ, опойка, виростка, свиней у широкій гамі кольорів.

Шкіра для підкладки взуття із свиної сировини для різних моделей взуття.

Шкіра для верху підліткового спортивного взуття із спілка ВРХ:

– з покривним фарбуванням;

– типу велюр.

Методики виготовлення вищеназваного асортименту - це технології "Ноу - Хау" як спеціалістів "Світанку", так і провідних західних фірм. Основна діюча технологія виготовлення "Вет-блю" запроваджена сумісно з італійською фірмою "Коголо". Ця творча співпраця дала можливість отримати хромовий напівфабрикат високої якості, що по всіх параметрах відповідає західно-європейському ринку. Крім того, сама технологія передбачає дозування таких хімматеріалів, що сприяють оптимальному використанню всіх видів сировини, навіть тяжкої для хромових шкіртоварів. Створюються можливості до зменшення витрат води і енергоресурсів.

Шкіртовари, які виготовляються на ВАТ"ШП"Світанок", мають високі якісні показники (якість шкіри підтверджена її сертифікацією), відповідають вимогам споживачів як в країні, так і на світовому ринку, мають широкий попит. Частина шкіртоварів експортується в краєни ближнього та далекого зарубіжжя. На даний час еластичні хромові шкіри для верху взуття типу «Пул –- ап» експортуються в Республіку Польща. Напівфабрикат «Краст» із сировини ВРХ користується попитом на італійському ринку і експортується в Італію.

Шкіра для низу взуття являє собою екологічно чистий продукт, в основу виробництва якого закладено ресурсозберігаючі технології. Шкіра для низу взуття не містить хрому, а процес дублення ведеться згідно принципу малих концентрацій рослинних і синтетичних дубників, що сприяє одержанню шкіри з високими якісними показниками, рівномірним і світлим забарвленням лицьової поверхні. Шкіра для низу взуття охороняється патентом України №64-78 (Агропромислова власність - 1994, №8-1), немає аналогів в світі, про що свідчить проведений патентний пошук, відповідає ГОСТ29277-92 і ГОСТ1903-78 "Кожа для низа обуви"

Сертифікат якості на кожну виробнчу партію шкіри видає центральна хімічна лабораторія ВАТ"ШП"Світанок", яка атестована на право проведення відповідних випробувань, про що свідчить Атестаційне свідоцтво 17 України 83-72 468 від 25.04.95, видане Держкомлегтексом України і Львівським центром стандартизації і метрології.

Споживачі продукції ВАТ»ШП»Світанок».

Споживачами продукції на вітчизняному ринку є взуттєві фабрики, фабрики по ремонту взуття, фабрики по виробництву шкіргалантерейних виробів, пошиттю одягу, приватні підприємці. Основними споживачами є взуттєві фабрики.

Взуттєве виробництво в Україні предсталене на сьогоднішній день широким спектром підприємств по виготовленню та ремонту взуття. Загалом їх можна поділити на:

– крупні;

– середні;

– малі та дрібні виробники взуття.

Великі підприємства, серед яких є такі постійні споживачі як «Прогрес» (м.Львів), «Кияни» (м.Київ), «Контур» (м.Донецьк), «Кірімпекс» (м.Кіровоград) та інші, в звязку з загальним спадом виробництва в Україні, процесами приватизації та структурних змін, значно знизили випуск своєї продукції, що призвело до різкого збільшення собівартості прдукції. В умовах спаду платоспрможності населення, конкуренції з боку закордонних виробників, різкого підвищення цін на електроенергію, ці підприємства опинились в складному фінансовому положенні, що ще більше посилило спад виробництва їх продукції.

Перейти на сторінку: 1 2 3


Інші статті по менеджменту

Удосконалення системи контролю в органах державної служби
Контроль – фундаментальний елемент процесу управління. Ні планування, ні створення структур, ні мотивацію не можна розглядати у відриві від контролю. Фактично всі вони є невід’ємними ча ...

Операційний менеджмент
Економічний розвиток суспільства на сьогодні, - показник, що характеризує стан суспільства, стан освіти, науки, культури та всіх галузей людського життя, що певним чином пов’язані з розв ...

Cистема управління зовнішньоекономічною діяльністю ЗАТ Харків'янка
Актуальність теми дослідження. В умовах глобалізації світової економіки і підвищення ролі зовнішньоекономічної діяльності для вітчизняних підприємств найважливішим завданням стає управлі ...

Розділи