Пожежна профілактика (безпека)

На підприємстві КП ”Втп ”ВОДА” встановлена система автоматичної пожежної сигналізації та засоби пожежегасіння відповідно до вимог переліку однотипних за призначенням об’єктів, які підлягають обладнанню автоматичними установками пожежегасіння і пожежної сигналізації СНиП 2.04.09-84, з використанням димових пожежних оповіщувачів.

На підприємстві КП ”Втп ”ВОДА” регулярно проводиться навчання і атестація з охорони праці робітників, спеціалістів, службовців, а також робітників працюючих в умовах з підвищеною безпекою. В 2006 році атестовано 2458 робітників. Усі робітники підприємства КП ”Втп ”ВОДА” застраховані в фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань. Щорічно у відповідності до вимог МОЗ України проводиться медогляд робітників, які виконують роботи в шкідливих умовах. В 2006 році пройшли медогляд 978 робітників. На підприємстві проводиться атестація робочих місць у відповідності до постанови№422 Кабінету Міністрів України. В шкідливих умовах праці знаходяться близько 400 чоловік, з них 30 жінок.

Висновки

Тема даної дипломної роботи: „Розробка заходів щодо удосконалення антикризового управління підприємством (на прикладі КП ”Втп ”ВОДА”)”. Проведені в роботі дослідження дозволяють зробити наступні висновки.

В першому теоретичному розділі повністю розкрита сутність обраної теми, досліджено основні теоретичні аспекти проведення антикризового управління.

Для досягнення поставленої мети були вирішені такі завдання:

- проведений теоретичний аналіз та узагальнено підходи стосовно визначення понять „криза” та „антикризове управління” на макро- та мікрорівні;

- досліджено та систематизовано основні показники, що є ознаками кризового стану підприємства;

- досліджено основні механізми та інструментарії подолання кризи на мікро- (підприємство) та макро- (держава) рівнях та систематизовано їх;

- проведений техніко-економічний та фінансовий аналіз господарської діяльності КП “Втп “ВОДА”;

В другому розділі дипломної роботи наведена характеристика суб’єкта господарювання, описана його виробнича діяльність, представлена організаційна структура управління та описані основні техніко-економічні показники діяльності КП “Втп “ВОДА”, та зроблені такі висновки: В третьому розділі даної дипломної роботи було проведено аналіз господарської діяльності КП “Втп “ВОДА”. В результаті аналізу можна зробити наступні висновки:

Розглянувши виконання виробничої програми КП “Втп “ВОДА”, можна сказати, що у 2004 році був найбільший обсяг подачі води до мережі і складав 254304,6 тис. куб. м. Річний обсяг виробництва питної води (подача води до мережі, всього) у 2005 році порівняно з 2004 зменшився на 9336,7 тис. грн., або на 3,54%, така динаміка простежується й у 2006 році, знову помітне зменшення обсягів виробництва на 2576,9 тис. грн., або 4,51%. Також, можна зазначити, що відбуваються суттєве зменшення обсягу реалізації води, яка була відпущена населенню та комунально-побутовим організаціям, в наслідок збільшення неврахованих втрат води та “незбалансованого обсягу”. Так у 2004 році корисний відпуск води становив 181434,4 тис. куб. м., за аналогічний період 2005 року відбувається зменшення на 26361,4 тис. куб. м. або на 14,86%. У 2006 році тенденції до зменшення корисного відпуску води споживачам продовжуються, можна відмітити зниження на 9722,4 тис. куб. м. На цей результат вплинуло збільшення втрат неврахованих з обліком “незбалансованого обсягу” на 24727,7 тис. куб. м або (підвищення на 29,8% порівняно з показником 2004 року за аналогічний період).

Стосовно структури споживання води за категоріями можна сказати, що найбільша питома вага належить населенню, у 2004 році вони його частка у загальній структурі складає складають 83,4%, у 2005 – 79,6%, а у 2006 – 79,22.

Провівши аналіз стану та ефективності використання основних фондів можна зробити наступні висновки, що в структурі основних фондів найбільшу питому вагу займають такі групи основних засобів: будинки, споруди та передавальні пристрої. Можемо спостерігати, що ці групи основних засобів мають тенденцію до збільшення з кожним роком протягом 2004-2006 р. Таким чином бачимо, що загальна середньорічна вартість основних фондів значно збільшується у 2004 році вона складала 463832,95 тис. грн., У зв’язку з тим, що 1 грудня 2004 р. відбувся поділ ТПО “Харківкомунпромвод” на дві організацій: КП “Втп “ВОДА” і КП ТПО “Харьківкомунпромвод” у 2005 році відбувається значне збільшення середньорічної вартості основних фондів на 425914,5 тис. грн., або 91,82% порівняно з аналогічним періодом 2004 року. В 2006 році ситуація покращується, відбувається збільшення загальної середньорічної вартості основних фондів на 39312,55 тис. грн., або на 4,41% відносно до 2005 року цьому посприяла частка збільшення будівель, транспортних засобів, інструментів, приборів, інвентарю у загальній структурі основних фондів.

Перейти на сторінку: 1 2 3 4 5


Інші статті по менеджменту

Реалізація функцій менеджменту на підприємствах залізничного транспорту
Процеси глобалізації у світовій економіці, поглиблення міжнародного поділу праці, формування сучасних організацій (транснаціональних корпорацій, холдингових компаній, промислово-фінансових г ...

Організаційно-економічне обґрунтування діяльності підприємства з виробництва макаронних виробів
На сьогоднішній день в Україні все більше розвивається підприємницька діяльність, адже Україна отримала статус країни з ринковою економікою. Все більше людей хочуть випробувати долю ...

Стратегія управління персоналом суб’єкту зовнішньоекономічної діяльності (на базі матеріалів зовнішньоекономічної діяльності приватного підприємства ПП Промен)
Здійснення зовнішньоекономічної діяльності підприємством, випуск продукції, яка була б конкурентоспроможною на зарубіжних ринках, залежить не тільки від технічного оснащення підприємства, наявності су ...

Розділи