Майбутні наміри Accor Group щодо України

Accor Group - один із провідних готельних операторів у Європі з більш ніж 4 тис. готелів: Sofitel (5*), Novotel (4*), Mercure/Ibis (3*), а також Parthenon (курортні готелі), Suitehotel, Accor Thalassa (SPA і курорти), Club Mediterranee (оздоровчі та SPA-курорти), Lenotre (ресторани), Groupe Lucien Barriere SAS (казино), а також бюджетні готелі Etap (2*), Formula 1 (1*), Motel 6, Studio 6, Red Roof Inn і дві туристичні компанії Go Voyages і Carlson Wagonlit Travel.

Французький готельний оператор Accor підписав з Універсальною інвестиційною групою (УІГ) угоду на спорудження в Україні мережі з 25 бюджетних готелів Etap (дві зірки) на 2,8 тис. номерів до 2012 року.

Готелі від 80 до 200 номерів будуть відкриті у великих містах, зокрема, у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Донецьку та Львові.

Як повідомив керівник проекту компанії UDC Holding, що входить до Універсальної інвестиційної групи, Володимир Гаразд, готелі під брендом Etap будуть розташовані переважно на автозаправних станціях Галнафтогазу, що входить до УІГ.

Перші чотири готелі під брендом Etap будуть побудовані в Києві, Львові, Харкові й Одесі. Також УІГ спільно з Accor розглядають можливість будівництва до 2012 року готелів Ibis (три зірки) і Novotel (чотири зірки) в центральній частині Львова.


Інші статті по менеджменту

Сучасні методи управління проектами
Ще не давно існування поняття «проект» було обмежено в основному технічною сферою: його використовували, як правило, у будівництві (проект будинку, заводу, вокзалу та ін.). Сьогодні це ...

Удосконалення форм і методів підготовки кваліфікованих працівників в умовах становлення ринкової економіки
Освіта та професійна підготовка є фундаментом людського розвитку і прогресу суспільства. Вони також виступають гарантом індивідуального розвитку, виховують інтелектуальний, духовний та ...

Шляхи удосконалення управління персоналом в державній організації
Для виходу України з кризи необхідно створити ефективну систему державного управління, що є одним із головних завдань сучасного українського державотворення. Особливим інститутом держави, її управлінс ...

Розділи