Перепрофілювання буфету на бар

Змінення ринкових умов спричинило змінення структури харчування, форм обслуговування. Це, в свою чергу, змінило функцію їдальні як великого підприємства.

Співробітники НЕК «Укренерго» під час роботи періодично зустрічаються з представниками іноземних і вітчизняних фірм та підприємств. Іноді виникає потреба у обговоренні ділових питань в неофіційній обстановці. Зал їдальні великий, проводити в ньому ці зустрічі незручно та некомфортно.

Крім цього, під час аналізу анкетного опитування ми встановили, що не всіх споживачів (32% загальної кількості респондентів) задовольняє комфортність залу їдальні.

Після аналізу організації обслуговування досліджуваного підприємства ми зробили висновок, що під час роботи в залі їдальні створюється перехрещення потоків споживачів, що створює певні незручності для відвідувачів.

Отже, для того, щоб ліквідувати прехрещення потоків споживачів в залі їдальні, створити умови для спілкування відвідувачів, поліпшити комфортність залу ми пропонуємо провести реконструкцію, а з метою підвищення якості обслуговування відвідувачів та задоволення додаткових потреб споживачів - здійснити перепрофілювання буфету на бар.

Проведення реконструкції ми пропонуємо шляхом змінення розташування буфетної стойки і лінії прилавків самообслуговування. Для цього буфетну стойку необхідно перемістити ближче до входу в зал їдальні, а роздаткову лінію розташувати за пересувною перегородкою, якою зал їдальні буде розділений на дві частини.

Під час обідньої перерви перегородка буде відкрита і споживачі зможуть пройти до роздаткової.

При проведенні реконструкції необхідно велику увагу приділити інтер’єру залу, тому що бар – це підприємство, в якому організація харчування поєднується з відпочинком. Буфетну стойку ми пропонуємо замінити на барну, біля якої необхідно поставити барні стільці. В залі для підвищення комфортності і зручностей для відвідувачів доцільно розставити 2-х, 4-х та 6-ти місні столи. Зал повинен бути прикрашений композиціями штучних квітів, що також сприятиме відчуттю комфортності під час відвідування бару.

При перепрофілюванні буфету на бар структура асортименту зміниться. Ми пропонуємо поширити асортимент бару за рахунок холодних закусок, гарячих і холодних напоїв, в тому числі власного виробництва, страв з нетрадиційної сировини. За рахунок збільшення в меню найменувань страв, які готують на підприємстві, збільшиться і товарообіг по власній продукції, що позитивно вплине на виробничо -торгову діяльність їдальні.

Нижче приведений прейскурант, який ми пропонуємо для проектованого бару. Націнку на продукцію власного виробництва і куповані товари ми плануємо не змінювати.

В роботі бара ми плануємо використовувати існуюче на підприємстві обладнання: сокоохолоджувач, ваги, кавоварка, шафа холодильна, низькотемпературний прилавок. В їдальні також є необхідний для роботи бару скляний і фарфоровий посуд, прибори, інвентар, детальний перелік яких наведений в додатку.

У зв’язку з тим, що керівництво НЕК «Укренерго» виявило зацікавленість в наданні цих послуг для своїх працівників, всі матеріальні витрати по реконструкції будуть віднесені на баланс цього підприємства.

Перейти на сторінку: 1 2 3


Інші статті по менеджменту

Управління мотивацією персоналу. Створення цеху з випікання здобних виробів у м. Харків
Протягом свого життя людина прагне досягнути своєї мети. Стимулів, які при цьому управляють його вчинками дуже багато. Вони з’являються в результаті взаємодії людини з природою та соціальним сер ...

Аналіз діяльності підприємства ТМ Фанні
Темою моєї роботи є «Організація праці менеджера на конкретному підприємстві на прикладі ТМ «Фанні». Метою даної роботи є аналіз діяльності підприємства, а конкретно – фінансо ...

Оцінка майбутньої і теперішньої вартості грошових потоків під час проведення стратегічного аналізу
Однією з найважливіших умов успішного керування фінансами підприємства й одержання максимального прибутку є стратегічний аналіз і планування його діяльності. Це, у свою чергу, дозволяє визначити факт ...

Розділи