Аналіз сформованої системи взаємин з діловими партнерами в ТОВ ТД "Дуслик"

Коротка характеристика діяльності організації

Компанія ТОВ "Торговий Дім" Дуслик "м. Набережні Човни утворений 21 грудня 1995 року. Спочатку компанія займалася створенням дрібнооптових магазинів.

У грудні 2009 року компанії виповнилося 14 років. За цей час компанія пройшла шлях від дрібнооптового роздрібного магазину "Олімп", відкритого в грудні 1995 року, до великої торгової бази зі складськими площами понад 10000 км 2.

На даний момент реалізована система "сучасний Євросклад" з осередкова зберіганням і відвантаженням від комірки, побудовані холодильні та морозильні камери, для роботи з продуктами що потребують особливих умов зберігання. Відкрито 11 магазинів економ класу - "дискаунтер" закам "розташовані не тільки в м. Набережні Човни, а так само в Нижньокамську, Бугульмі, Азнакаево. Закуплено і працює понад 20 одиниць спецтехніки від а / м Газель до а / м КамАЗ, що дозволяє швидко і якісно обслуговувати не тільки міських, але й обласних клієнтів.

Керівництво компанії особливу увагу приділяє професійному розвитку торгового персоналу власної мережі, торгових представників, офісних працівників. Для досягнення цієї цілі регулярно проводяться тренінги та семінари спрямовані на поліпшення якості роботи як з клієнтами, так і з кінцевим споживачем.

Найближчим часом ТОВ "ТД" Дуслик "планує подальше облаштування складських площ, де буде налагоджено своє виробництво ТНП, а також якісне і кількісне розвиток власного роздробу" дискаунтер "закам".

Загальна кількість торгових представників 80 чоловік, у тому числі ексклюзивні команди за контрактами: "Лебедянський ЕКЗ", "Сибірський Берег", "Мікоян", "Атяшево", "Мівімекс", "Кухня Без Кордонів", "Олександра і Софія", " Об'єднані кондитери "(" Рот Фронт "," Бабаевский "," Червоний Жовтень ")," Пелфорд ", Кондитерська Фабрика" Зоря ".

Для досягнення цілей своєї діяльності товариство має право створювати свої філії і представництва як на території України, так і за кордоном. Суспільство має право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Метою діяльності товариства є насичення споживчого ринку в продукції, товари і послуги, а також отримання прибутку на користь учасника товариства. Предметом діяльності є:

- Виробництво товарів народного споживання та продукції виробничо-технічного призначення;

- Оптова, роздрібна та комісійна торгівля;

- Здача в оренду рухомого та нерухомого майна;

- Закупівля, виробництво, переробка та реалізація сільськогосподарської та тваринницької продукції;

- Надання проектних послуг;

- Виробництво будівельних матеріалів, конструкцій і виробів.

Таким чином, метою діяльності ТОВ ТД "Дуслик" є насичення споживчого ринку в продукції, товари і послуги, а також отримання прибутку на користь учасника товариства. Предметом діяльності є: виробництво товарів народного споживання та продукції виробничо-технічного призначення; оптова, роздрібна та комісійна торгівля; здача в оренду рухомого та нерухомого майна; закупівля, виробництво, переробка та реалізація сільськогосподарської та тваринницької продукції, надання проектних послуг та виробництво будівельних матеріалів, конструкцій і виробів.


Інші статті по менеджменту

Аналіз зовнішнього середовища ЗАТ АВК
Сучасне зовнішнє середовище підприємств характеризується надзвичайно високим ступенем складності, динаміки і невизначеності. Здатність пристосовуватися до змін у зовнішньому середовищі – основна ...

Виробничо-торговельна діяльність підприемства
Громадське харчування сформувалося як підгалузь торгівлі, воно охоплює підприємства громадського харчування державної та приватної торгівлі. Головна мета цих підприємств - надання ...

Шляхи вдосконалення бізнес-планування на підприємстві (на прикладі ПП Агро-тера)
Вихід з економічної кризи нерозривно пов’язаний з адаптацією до роботи в нових умовах. Приватизація може принести позитивний ефект лише тоді, коли перетворення власності на підприємстві ...

Розділи