Цікава інформація: пл. Міцкевича у Львові може знову постраждати від новітньої забудови

Березень 22.2010 Зображення будівлі, яка може з’явитися на пл. Міцкевича у Львові на залишках високого муру, неприємно вразило пам’яткоохоронних активістів, - про це корреспондент ЗІКу довідався сьогодні, 22 березня, у ГО ЦППД "Сім", який провадить програму моніторингу пам’яткоохоронних програм.

Розміщені на веб-сторінці Universal Development & Construction Holding зображення готелю на пл. Міцкевича, 9 неабияк стурбували львівських пам’яткоохоронців. Ескізи підтверджують, що на ділянці загальною площею 1,090 м2 під забудову відійде 1,067 м2, де до 2012 року постане готель на шість поверхів, загальною площею 7,780 м2. Готельний комплекс охоплюватиме респектабельні номери, кафе та конференц-зал.

Помилки бути не може: мова йде саме про Львів. Конкретніше про історичний центр міста, внесений до переліку світової спадщини ЮНЕСКО.

Як свідчить експлікація, готель Novotel на пл. Міцкевича у Львові мав стати пріоритетною прем’єрою бренду "Аккор Груп" в Україні (загалом такі готелі запроектовані в 61 країні). Але як дизайн готелю за такої пропозиції мав відповідати історичній архітектурі Львова, як це стверджують його батьки, - залишається лише дивуватися.

До оприлюднення ескізів майбутнього готелю причетний UDC Holding - холдинг, що об’єднує низку компаній, які працюють на ринку нерухомості України від 1998 року. До нього увійшло понад 20 підприємств, зокрема такі відомі львівські фірми "ЖБК Ваш Дім", "Технопарк ЛЗТА" тощо, а також ряд київських структур на чолі з "Універсальною девелоперською компанією". Холдинг має своє проектне бюро. На даний момент UDC Holding - це переважно проекти західної та центральної України, хоча угода із французькою компанією "Аккор" (світовий готельний оператор) дає можливість холдингу вийти на всеукраїнський рівень.

Коли торік, у серпні, ЗІК повідомляв, що поряд із "Укрсоцбанком" на пл. Міцкевича у Львові має постати готель, то директор ТзОВ "Центр розвитку нерухомості" Роман Шпирка стверджував, що ескізний проект вже поданий на затвердження до Львівської міськради. Зараз Роман Шпирка перспективи будівництва воліє не коментувати жодним чином. Однак стверджує, що не зустрічав в Інтернеті жодних зображень майбутнього готелю.

Раніше Роман Шпирка стверджував, що "Центр розвитку нерухомості" запланував збудувати 6-поверховий готельно-адміністративний комплекс на пл. Міцкевича біля "Укрсоцбанку", отримавши 30 травня 2008 року дозвіл Львівського виконкому на проектування цього комплексу. "Як власник ділянки, "Центр розвитку нерухомості" виступив замовником проекту. Над проектом працює UDC Holding. Уже готовий ескізний проект. Ми подали його у Львівську міськраду на затвердження. У публічному обговоренні проекту поки що не бачимо потреби. За нашими намірами будівництво розпочнеться 2010 року і завершиться орієнтовно 2011 року, - наскільки це залежатиме від нас. Поки що обходимося власними силами, якщо ж надумаємо залучати гроші інвесторів, тоді сформуємо інвестиційну пропозицію й оголосимо вартість проекту, наразі - це комерційна таємниця", - сказав Роман Шпирка, який тепер стверджує, що його неправильно зрозуміли, бо до міськради ескізу насправді не подавали. І взагалі, якщо ескіз був, то тільки як внутрішній документ, не призначений для публікації.

Утім тоді ж інші джерела називали приблизну вартість спорудження чотиризіркового готелю Novotel на 76 номерів на земельній ділянці площею 10 соток, - близько 8 млн євро. Готель має бути зданий в експлуатацію до 2012 року, бо девелоперський холдинг UDC Holding, який проектує і будує комплекс уже підписав меморандум про розміщення гостей і учасників "Євро-2012" з мерією Львова, в якому третьою стороною виступило TUI Travel. При цьому повідомлялося, що UDC Holding уклав контракт з міжнародним оператором Accor Group на управління мережею готелів. Аналогічна угода укладена й на готель Ibis (три зірки), яку компанія також має намір спорудити у Львові навпроти залізничного вокзалу. Угода з власником Ibis та Novotel - французьким готельним оператором Accor Hospitality підписана на 25 років.

Перейти на сторінку: 1 2 3


Інші статті по менеджменту

Реалізація контрольної функції з використанням концепції контролінгу
Створюючи передумови повної економічної самостійності, ринок висуває тверді фінансові й економічні вимоги, які орієнтують підприємство на ефективну й рентабельну діяльність. У цій ситуації обов'язков ...

Удосконалення процесу очищення соняшникової олії (електромагнімним способом)
Гроші… Сьогодні мабуть нема такої теми, розмови яка б прямо чи частково не стосувалось цього слова. Стан матеріального забезпечення головна проблема будь-якого підприємства, господарства ...

Аналіз сучасної системи мотивації праці в організації
Як багато побутує крилатих фраз про працю, скільки народної мудрості їй присвячено! Проте гідна праця передбачає і відповідну винагороду, яка просто потрібна людині для того, щоб знову не опинитися у ...

Розділи