Сировинна база

Для виробництва різних видів карамелі використовується слідуюча сировина:

1) Цукор. Для виробництва карамелі «Рокс» використовується тростинний цукор, оскільки буряковий цукор має високий вміст нецукрів, що негативно вплине на якість готової продукції і знизить її конкурентоспроможність.

Головним постачальником цукру на ТОВ «Меркурій» в даний момент є цукровий завод по переробці тростинного цукру-сирцю м. Дніпропетровськ. Раніше підприємство використовувало також цукор виробництва Пальмірського цукрового заводу, але через його невідповідність стандартам і технологічним вимогам, керівництво змушене було розірвати угоду з даним постачальником.

2) Патока – використовується при уварюванні цукру для приготування карамельної маси. Її постачають з м. Дніпропетровськ.

3) Лимонна кислота – використовується для приготування карамельної маси. Її постачають з заводів лимонної кислоти. Постійних постачальників цього виду сировини, нажаль ще не має.

4) Барвники, які застосовують у виробництві карамелі «Рокс» індійського виробництва і постачаються на фірму дилерами індійської фірми.

5) Ароматизатори – постачають на виробництво з Австрії.

6) Пакувальні матеріали. Частина пакувальних матеріалів виготовляється безпосередньо на самому підприємстві, а частина виготовляється на замовлення ТОВ «Меркурій» в м. Київ.

Основні нормативні документи якими керуються при прийомі сировини у виробництво є:

- ДСТУ 3893-99 “Карамель. Загальні технічні умови”.

- ТІ 14195438.001-2000 Технологічна інструкція по виробництву карамелі льодяникової групи “РОКС”

- Рецептура № 03081654.155-К-03 “Карамель льодяникова групи “РОКС” з ехінацеєю та вітаміном С”;

- Рецептура № 03081654.155-К-03 “Карамель льодяникова групи “РОКС””.

- ГОСТ 5904-82 “Изделия кондитерские. Правила приемки, методы отбора и подготовки проб”;

- ГОСТ 5898-87 “Изделия кондитерские. Методы определения кислотности и щелочности”;

- ГОСТ 5903-89 “Изделия кондитерские методы определения сахара”;

- ГОСТ 5900-73 “Изделия кондитерские. Методы определения содержания влаги и сухих веществ”;

- ГОСТ 5897-90 “Изделия кондитерские. Методы определения органолептических показателей качества, размеров, массы нетто и составных частей”.


Інші статті по менеджменту

Конкурентоспроможність персоналу як об’єкт стратегічного управління
Управління розвитком персоналу зачіпає досить широку сферу діяльності особистості у всій її різноманітності і складності. Досліджуючи широку сукупність факторів, що позитивно впливають на підвищення е ...

Професійна орієнтація, підготовка та перепідготовка незайнятого населення
Одним з важливих напрямів реалізації кадрової політики й формування трудових ресурсів є державне управління вибором професії через систему заходів професійної орієнтації населення. Особл ...

Системний підхід до управління персоналом фірми
В дійсний час в Україні здійснюється цілеспрямована реорганізація всього народного господарства. Змінюються форми власності. Адміністративно-командні методи управління підприємствами. Це потребує не ...

Розділи