Організаційна структура компанії «People.net»

Працювати ефективно і вирішувати поставлені завдання під силу колективу, який працює як єдина команда. PEOPLEnet — це не просто комунікаційна компанія. Це згуртована команда, яка працює в атмосфері довіри та взаємоповаги.

Кожен співробітник компанії PEOPLEnet може досягти значних успіхів і має усі можливості для розвитку та професійного росту.

Філософія роботи команди PEOPLEnet проста:

«хочу — можу — працюю — вийшло — оцінили».

Що це означає?

Хочу

— це бажання досягти більшого і проявлена ініціатива.

Можу

— це професіоналізм та досвід, які допомагають вирішувати поставлені завдання.

Працюю

— це улюблена справа, яка приносить задоволення.

Вийшло

— це якісний результат.

Оцінили

— це оцінка вкладу та відповідна оплата праці.

Структура управління компанії виглядає наступним чином:

Цвiка Пакула - Генеральний директор компанії «Телесистеми України

»

Дата і місто народження: 22 липня, 1967 року, Ізраїль Сімейний стан: одружений, двоє дітей Освіта: має ступінь бакалавра з економіки, Університет Bar-Ilan, та ступінь магістра ділового адміністрування, Бостонський Університет. Досвід роботи: Цвіка Пакула має досвід на телекомринку Ізраїлю та світу понад 15 років. Раніше Цвіка був віце-президентом з маркетингу в компанії Cellcom, провідному стільниковому операторі Ізраїлю, де був відповідальним за всю маркетингову діяльність компанії. До цього Цвіка був стратегічним консультантом в компанії PWC, де займався телекомунікаційною промисловістю. Останнє місце роботи Цвіки – компанія Comverse, світовий лидер-постачальник програмного забезпечення та мережевих систем, які дозволяють обмінюватися повідомленнями, використовувати контент та додаткові послуги, конвергентний білинг та IP комунікації. В цій компанії Цвіка обіймав посаду віце-президента з управління інвестиційним портфелем компанії та відповідав за загальну стратегію розвитку продукту.

Йоав Рауль Рос - Директор з маркетингу компанії "Телесистеми України"

Дата і місто народження: 2 грудня, 1966 року, Ізраїль

Сімейний стан: одружений, двоє дітей

Освіта: має ступінь бакалавра з праву, Університет м. Рeдинга, Велика Британія, та ступінь магістра ділового адміністрування, Університет м. Хайфа, Ізраїль.

Досвід роботи:

Йоав працює на світовому телекомунікаційному ринку понад 10 років. Спочатку Йоав обіймав різноманітні керівні посади: від маркетингу до фактичного управління бізнесом у Cellcom Israel Ltd (CEL), крупнішому мобільному операторі Ізраїлю, потім очолював компанію Comverse, яка є світовим лідером серед постачальників програмного забезпечення і систем для мобільних операторів на посаді віце-президента та генерального директора нового підрозділу (бізнес-одиниці). Йоав має практичний досвід управління компаніями на стадії заснування, він фактично з нуля розвивав бізнес-одиницю в Comverse та відділ мобільного контенту та послуг роумінгу в Cellcom. До PEOPLEnet Йоав прийшов із потужним багажем знань в галузі алгоритмів діяльності телекомунікаційних компаній та багаторічним управлінським досвідом.

Офер Агмон - Директор з продажу компанії «Телесистеми України»

Дата і місто народження: 17 березня, 1964 року, Ізраїль

Сімейний стан: одружений, троє дітей.

Освіта: має ступінь бакалавра в галузі машинної інженерії та ступінь магістра ділового адміністрування.

Досвід роботи:

Понад 13 років в продажу та маркетингу в галузі телекомунікацій – таким є унікальний досвід Офера на світовому ринку. До PEOPLEnet Офер пройшов довгий шлях: від менеджера з маркетингу та продажу компанії Bynet System Application Ltd (Telecom), керівника бізнес-сегменту, VIP та відділу телемаркетингу на етапі заснування компанії Partner Communications Ltd (мобильный оператор Orange) до члена наглядової ради та віце-президента з продажу в телекомунікаційній компанії Barak (провайдер міжнародних дзвінків та Інтернету в Ізраїлі), а також директора бізнес-підрозділу в одній з найкрупніших компаній–провайдерів додаткових послуг мобільного зв’язку (Tippcom Cellular Services Ltd). Офер володіє провідними технологіями управління командою, мета якої – збільшити продаж телекомунікаційних сервісів. Багаторічний досвід Офера в сфері продажу й маркетингу саме на телекомринку роблять його незамінним в компанії PEOPLEnet!

Перейти на сторінку: 1 2


Інші статті по менеджменту

Аналіз та удосконалення оперативного управління
ФУНКЦІЇ І ЗАДАЧІ   ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ОСНОВНИМ ВИРОБНИЦТВОМ (ОУОВ)   ...

Мета і напрямки класифікація витрат
В управлінському обліку інформація про витрати систематизується для: об’єктивного визначення фінансових результатів; інформаційного забезпечення прийняття управлінських рішень; здійснен ...

Культура управління на прикладі підприємства Житомирський облавтодор
Вихідні дані: З метою підвищення ефективності праці, здійснення ціле направленої кадрової політики в області матеріального та морального стимулювання співробітників, проведення атеста ...

Розділи