Аналіз економічних показників розвитку компанії «Київстар»

Станом на 1 березня 2008 року кількість абонентів мережі компанії «Київстар» склала 23,711 млн. осіб (табл 2.1).

Таблиця 2.1

Кількість абонентів Київстар

Контрактні і корпоративні

Передплачений зв’язок «Київстар»

DJUICE

Мобілич

1,261 млн.

12,538 млн.

9,120 млн.

0,792 млн.

Динаміка змін абонентської бази «Київстар» за попередні 3 місяці:

· 01.12.2007 23,155 млн.

· 01.01.2008 23,604 млн.

· 01.02.2008 23,872 млн.

Методологія підрахунку абонентської бази:

При підрахунках абонентської бази компанія «Київстар» використовує методологію, прийняту у всіх компаніях Telenor Group, що працюють у 12 країнах світу. Згідно цієї методології, активними абонентами вважаються всі контрактні абоненти, з якими укладено діючий договір, а також абоненти передплачених сервісів, які протягом останніх трьох місяців здійснили хоча б один дзвінок (вхідний або вихідний), або відіслали хоча б одне повідомлення, або поповнили свій рахунок. Якщо абонент передплаченого зв’язку не здійснив жодної з цих дій протягом трьох місяців, він не враховується при підрахунку кількості активних абонентів компанії «Київстар».

Слово «Київстар» увійшло до трійки лідерів пошукових запитів в мережі інтернет серед українських користувачів. Такі результати за грудень 2007 року оприлюднив проект Google Zeitgeist, який існує на базі найбільшої пошукової системи світу Google і веде статистику відвідувань сайтів по світових регіонах.

Для України традиційні теми інтернет-запитів у грудні зазвичай пов’язані зі святковою тематикою. Але цього року до трійки лідерів пошукових запитів системи Google також увійшов і лідер вітчизняного ринку стільникового зв’язку, компанія «Київстар», випередивши за кількістю звернень такі традиційні новорічні теми як «дід Мороз», «новорічні вітання», а також категорії «музика», «перекладач», «мобільні телефони» та інші (табл 2.2).

Таблиця 2.2

Топ-10 найбільш популярних тем в Україні за грудень 2007 року

1. Новий рік (new year)

6. дід Мороз (father frost)

2. Новорічні листівки (new year cards)

7. Новорічні вітання (new year greetings)

3. Київстар (mobile operator)

8. Дом 2 (TV show)

4. Карта Києва (map of Kiev)

9. Музика (music)

5. Перекладач (translator)

10. Мобільні телефони (mobile phones)

Як зафіксував проект зі статистики пошукових запитів Google Zeitgeist, усього в мережі інтернет існує близько 1 860 000 посилань на слово «Київстар». За цими посиланнями можна дізнатися про послуги, тарифні плани та новини компанії, які пропонує найбільший мобільний оператор України.

Результати інтернет-статистики свідчать, що мобільні послуги „Київстар“ увійшли у число найнеобхідніших та найважливіших речей у повсякденному житті пересічного українця. Такий жвавий інтерес до „Київстару“ серед користувачів інтернету наприкінці року був пов’язаний із надзвичайно привабливими передноворічними пропозиціями для абонентів. І грудень став рекордним для України за кількістю нових підключень — тоді своє спілкування „Київстар“ довірили майже два з половиною мільйони українців».

Поліпшення фінансових показників діяльності «Київстар» 2006 року й зміцнення лідерської позиції оператора на ринку мобільного зв`язку України стало причиною подальшого зростання міжнародного кредитного рейтингу «Київстар». Підвищення рейтингу „Київстар“ демонструє стабільність фінансових і операційних показників компанії, а також її найвищу частку ринку за умов високої конкуренції.

Перейти на сторінку: 1 2


Інші статті по менеджменту

Менеджмент та система управління
Теоретична частина Економічні методи управління. Це система прийомів і способів впливу на виконавців за допомогою конкретного порівняння витрат і результатів (матеріальне стимулювання і санкції, фін ...

Автоматизація управління трудовими ресурсами на рівні підприємства
Інформаційна система управління - це сукупність інформації, економіко-математичних методів і моделей, технічних, програмних, інших технологічних засобів і фахівців, а також призначена для обробки інфо ...

Культура поведінки та діловий етикет працівників ресторанів готельно-туристичного комплексу
Одним з заходів нашої країни, направлених на підйом матеріального і культурного рівня громадян, є широкий розвиток і подальше поліпшення ресторанного господарства. Ресторанне господар ...

Розділи